,

Vox TDM-705 TQ


Капацитет: 7 кг
Класа на енергија: B
Програми: 15
Baby Care Program, Cotton Cabinet Ready Program, Cotton Extra Dry Program, Cotton Iron Ready Program, Delicate Program, Drying 10 min Program, Drying 30 min Program, Drying 60 min Program, Jeans Program, Mix Program, Rapid 29 min Program, Refresh Program, Shirts 12 min Program, Synthetics Cabinet Ready Program, Synthetics Iron Ready Program
Материјал на барабанот Поцинкуван / нерѓосувачки челик
Екран: Да
Аудио сигнализација: Да
Двосмерно завртување на барабанот: Да
Светло внатре во барабанот: Да
Широк отвор на вратата: Да
Систем за препознавање на дефекти: Да
Сигурно заклучување
Кондезациска врата на машината
Волумен на барабанот: 100 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 504 kWh
Бучава: 65 dB
Вкупна тежина: 40 кг
Димензии (ШxВxД): 596x845x563 мм
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

16,990 ден

Машини за сушење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox TDM-705 TQ”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close