,

Vox TDM-800T1G


Капацитет: 8 кг
15 програми
Сигурносно заклучување, двосмерно вртење на барабанот, аудио сигнализација
Индикатор за циклусно сушење, индикатор за чистење на кондензатор, индикатор за полн резервоар за вода,
индикатор за полн филтер, сензор за влажност, систем за откривање на дефект
Волумен на барабанот: 112 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 561 kWh
Бучава: 65 dB
Димензии (ШxВxД): 596 x 845 x 609 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

19,490 ден

Машини за сушење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox TDM-800T1G”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close