Vox THP915T1A


машина за сушење со топлинска пумпа

25,390 ден

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+
ТИП НА МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ Топлотна пумпа
КАПАЦИТЕТ ЗА СУШЕЊЕ 9 кг
ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 113 л
НИВО НА БУЧАВА 65 dB
ПРОГРАМИ ЗА СУШЕЊЕ 15
ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д), MM 596 x 845 x 609
ТЕЖИНА, КГ 44
ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
Одложен старт
Ниво на сушење
Против туткање
Старт / пауза
Систем за препознавање на дефекти
Сигурно заклучување
ПРОЦЕНЕТА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА 336 kWh
ГАРАНЦИЈА 60 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox THP915T1A”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close