,

VOX TM 1013


  • Нето тежина: 3.2 кг
  • Боја: Црвена
  • Број брзина: 5 брзини + TURBO
  • Вкупна тежина: 4 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 21 x 21 x 39.5 цм
  • Капацитет на дополнителниот сад: 1.6Л
  • Преостанати користи -бенефити: Стаклен сад
  • Сила: 600 W

2,390 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX TM 1013”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close