,

VOX TO 01101


  • Капацитет: За 2 парчиња леб
  • Електронско прегулирање на степенот при печењето: 7 нивоа
  • Вкупна тежина: 1.15 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 25.8 x 15 x 17.8 цм
  • Преостанати користи -бенефити: 7 нивоа на печења, автоматско гаснење, сад кој што можете да го тргните
  • Сила: 700W

599 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX TO 01101”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close