,

VOX TO 1703


  • Капацитет: За 2 парчиња леб
  • Мултифункционалност: Тостирање, одрмзнување, подгревање
  • Електронско прегулирање на степенот при печењето: 7 нивои
  • Вкупна тежина: 1.47 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 25.8 x 15 x 17.8 цм
  • Сила: 750 W

899 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX TO 1703”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close