,

Vox VF 1200


Вертикален замрзнувач
Волумен: 63 л
Ентериер на замрзнувачот: 3 фиоки
Механичка контрола
Статичен систем за ладење
Мануелен систем за одмрзнување
Потрошувачка на енергија годишно: 168 kWh
Бучава: 43 dB
Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 510 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

8,990 ден

Фрижидер

Категории ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox VF 1200”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close