,

Vox VF 2500


Вертикален замрзнувач
Капацитет: 182 л
Ентериер на замрзнувачот: 6 фиоки
Климатска класа: T / SN
Гас: R600a
Тивок при работа
Ниво на бучава: 41 dB
Потрошувачка на енергија (годишно): 238 kWh
Димензии (В x Ш x Д): 145.5 x 54 x 59.5 cm

14,990 ден

Вертикален Замрзнувач

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox VF 2500”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close