,

VOX WK 0907 M


  • Капацитет: 1 л
  • Греач: Скриен греач од нерѓосувачки челик
  • Aвтоматско исклучување: Ракување со апаратот е потполно безбедно
  • Изработка на материјалот: Пластична-BPA free
  • Вкупна тежина: 0.87 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 19 x 14 x 21.5 цм
  • Сила: 2200 W

990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WK 0907 M”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close