,

VOX WK 1707


  • Капацитет: 1.7 л
  • Греач: Скриен греач од нерѓосувачки челик
  • Изработка на материјалот: Стакло
  • Нето тежина: 1.3 кг
  • Бoja: Црна
  • Вкупна тежина: 1.4 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 21 x 19.5 x 16 цм
  • Сила: 2200 W

1,290 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WK 1707”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close