,

VOX WK 1711


  • Греач: Скриен греач од нерѓосувачки челик
  • Изработка на материјалот: Стакло
  • Ротација: 360 степени
  • Вкупна тежина: 1.22 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 19 x 17.5 x 13.5 цм
  • Сила: 1630 W

1,290 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WK 1711”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close