,

Vox WM 1051


Капацитет: 5 кг
15 програми, одложен старт
1000 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А++
Годишна потрошувачка на енергија: 147 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

12,490 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox WM 1051”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close