,

Vox WM 1080 SYTD


Капацитет: 8 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Електронски контролен систем
Копче за температура, копче за одложен старт, копче за брзина на вртежи
Сигурносно заклучување, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Aqua-logic систем, Unbalance контролен систем
Потрошувачка на енергија по циклус: 1.124 kWh
Индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 54 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

16,490 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox WM 1080 SYTD”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close