,

Vox WM 1270 T1 G


Капацитет: 7 кг
15 програми, одложен старт
1200 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, aqua-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути), unbalance котролен систем
Индикатор за преостанато време, индикатор за грешки во системот, индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 49 л
Диаметар на вратата: 440 мм
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 172 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 527 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

18,490 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox WM 1270 T1 G”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close