,

Vox WM 1270 T2 Inverter


Капацитет: 7 кг
15 програми, одложен старт
1200 вртежи во минута
Копче за температура, копче за предперење, копче за анти-алергиско плакнење, копче за старт/пауза
Aqua-logic систем, антиалергиска програма, ладно перење 20 °C, сигурносно заклучување,
супер голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Индикатор за преостанто време, индикатор за циклусно перење, заштита од протекување
Unbalance контролен систем
Волумен на барабанот: 50 л
Енергетска класа: А+++ (-20%)
Годишна потрошувачка на енергија: 135 kWh
Бучава: перење – 50 dB, центрифуга – 73 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 527 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

20,590 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox WM 1270 T2 Inverter”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close