,

VOX WM 1270 T2


 • Инвертерски мотор,
 • А +++,
 • 1200 врт / мин,
 • супериорзиран дисплеј – преостанат временски дисплеј,
 • 15 програми,
 • визуелен екран за опции – Температура,
 • Брзина на вртење и тајмер за одложување,
 • Предперење,
 • антиалергичен,
 • старт / пауза
 • , брзо миење,
 • сребрена сива боја врата

19,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WM 1270 T2”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close