,

Vox WM 1285 YTQ


Капацитет: 8 кг
15 програми, одложен старт
1200 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 194 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 75 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

17,490 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox WM 1285 YTQ”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close