,

Vox WM 1490 YTQ


Капацитет: 9 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Копче за прилагодување на температурата за перење, копче за брзина на вртежите, копче за одложување,
копче за лесно пеглање, копче за старт/пауза
Греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути), сигурно заклучување
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 59 l
Дијаметар на врата: 440 mm
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 215 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 641 x 889 x 640 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

19,490 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox WM 1490 YTQ”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close