VOX WM 8700 YT


  • А +++,
  • 800 вртежи во минута,
  • велики незадоволство,
  • визуелни информации за брзина – Температура,
  • Брзина на вртење и одложување на тајмер,
  • 15 програми,
  • Почеток / Пауза,
  • Алергија Безбедна програма,
  • Брзо прифаќање

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WM 8700 YT”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close