FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 8101N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
84,50 /59,50 /55,00 CM

ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM)
1000

КАПАЦИТЕТ
8 KG

ИНОКСЕН БАРАБАН
51 Л.

ПРОГРАМИ
15

ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР

КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
D

EКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНA

СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС

СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА

ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА
194 KWH/ANNUM

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.)
10224 L/ANNUM

БУЧНОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ
58 DB

БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ
76 DB

БРЗА ПРОГРАМА
15 МИНУТИ НА 30 °C

РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ

СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ

КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ

КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ

БЕЗБЕДНА ПРОГРАМА ЗА АЛЕРГИЈА

16,822 ден

МАШИНА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА
KАПАЦИТЕТ 8 KG
ЦЕНТРИФУГА 1000 врт/мин
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА
СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА
ALERGY SAFE ПРОГРАМ
ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 85/60/54

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 8101N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close