FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА W – 9122N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
84,5/59,7/60,5 CM

МАКСИМУМ ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM)
1200

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ
9 KG

ИНОКСЕН БАРАБАН
59 L

ПРОГРАМИ
15

ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР

КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
D

ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ

ПРОГРАМ ЗА ПЕРЕЊЕ ЈОРГАНИ И ЌЕБИЊА (DUVET)

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА

СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС

СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА

ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА
215 KWH/ANNUM

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА
12100 L/ANNUM

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ
58 DB

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ
78 DB

БРЗА ПРОГРАМА
15 МИНУТИ НА 30 °C

КОПЧЕ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ

СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ

БЕЗБЕДНА ПРОГРАМА ЗА АЛЕРГИЈА

КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ

КОПЧЕ ЗА БРЗО ПЕРЕЊЕ

КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ

20,043 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА W – 9122N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close