,

Favorit ДВОКОМОРЕН ФРИЖИДЕР RF 263N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
144/54/57 CM

ВКУПЕН ВОЛУМЕН БРУТО/НЕТО ВОЛУМЕН
216/213 L

ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ НЕТО ВОЛУМЕН
171/42 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

ГАС
R600

БОЈА
БЕЛА/СРЕБРЕНА

ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ

ПОЛИЦА ЗА ЈАЈЦА

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
212 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧНОСТ
41 DB

12,900 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit ДВОКОМОРЕН ФРИЖИДЕР RF 263N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close