Favorit 43DN4JM2T2S2A Android SMART TV


ДИЈАГОНАЛА 43″ (109CM)
ЕКРАН LED
РЕЗОЛУЦИЈА 1920×1080 (FULL HD)
ТЈУНЕР DVB-T2/S2
ОСВЕТЛУВАЊЕ 240CD/M2 +/-10%
ВРЕМЕ НА ОДГОВОР 8 MS
SMART √
WIRELESS ВГРАДЕН
ПОВРЗУВАЊЕ SCART, HDMIX3, VGA, USB X2, CI+, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО AUDIO, WI-FI
МОНТАЖА НА ЅИД VESA (200ММX100ММ)
АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID 9.0
БОЈА НА РАМКА ЦРНА
БРЗИНА QUAD CORE 1.2GHZ
МЕМОРИЈА MEMORY 8GB, RAM 1GB
ЈАЗИК МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ
ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY √
PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА √
ОСТАНАТО ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ;
ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ
DVB-C √
DVB-T2/S2 √
ЗВУЧНИЦИ 2X10W
НОГАРКИ МЕТАЛНИ
ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД): 952,60MM X 539.10MM X 84.40 MM
ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШXВXД) 952.60MM X 582.10MM X 229.60MM
НЕТО ТЕЖИНА 6,60 KG

11,500 ден

ДИЈАГОНАЛА 43″ (109CM)
ЕКРАН LED
РЕЗОЛУЦИЈА 1920×1080 (FULL HD)
ТЈУНЕР DVB-T2/S2
ОСВЕТЛУВАЊЕ 240CD/M2 +/-10%
ВРЕМЕ НА ОДГОВОР 8 MS
SMART √

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit 43DN4JM2T2S2A Android SMART TV”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close