Gorenje E5121WH


Електричен шпорет · E5121WH
Енергетска класа: A, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 500 mm, Висина: 850 mm

16,390 ден

Шпорети

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje E5121WH”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close