Gorenje E6121WD


Електричен шпорет · E6121WD
Енергетска класа: A, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

17,490 ден

Шпорети

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje E6121WD”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close