-6%

Gorenje MO20S4BC


Микробранова печка · MO20S4BC
Начин на управување: Електронско управување, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 450 mm, Висина: 260 mm

6,590 ден 6,990 ден

Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje MO20S4BC”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close