Gorenje MO4250CLI


Микробранова печка со грил · MO4250CLI
Начин на управување: Механичко управување, Број на инфра греjачи: 1, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 455 mm, Висина: 289 mm

8,490 ден

Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje MO4250CLI”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close