HOTPOINT ARISTON HFC 2B19X


HOTPOINT ARISTON HFC 2B19X
Самостоечка Машина за миење садови
Инокс
60цм
13 комплети
5 програми
3 температури
тајмер
Половично полнење
самочистечки филтер
телескопски систем на извлекување на корпата
Flexi space
Бучност 49дб
A+ енергетска класа
Димензии 85×59.7×59 цм

18,995 ден

HOTPOINT ARISTON HFC 2B19X
Самостоечка Машина за миење садови
Инокс
60цм
13 комплети
5 програми
3 температури
тајмер
Половично полнење
самочистечки филтер
телескопски систем на извлекување на корпата
Flexi space
Бучност 49дб
A+ енергетска класа
Димензии 85×59.7×59 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “HOTPOINT ARISTON HFC 2B19X”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close