LED ТЕЛЕВИЗОР 32DN4M3T2S2A – 11HD ANDROID (11)


ДИЈАГОНАЛА
32” (80CM)

ЕКРАН
LED

РЕЗОЛУЦИЈА
1366×768 (HD READY)

ТЈУНЕР
DIGITALEN DVB-T2/S2

ОСВЕТЛУВАЊЕ
220 CD/M2 +/-10%

ВРЕМЕ НА ОДГОВОР
8,5 MS

SMART

WIRELESS
ВГРАДЕН

ПОВРЗУВАЊЕ
SCART,HDMIX3,VGA,USB X2, ПОДДРЖУВА CL+, WI-FI

МОНТАЖА НА ЅИД
VESA (200MM X100MM)

АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ
ANDROID 11

БОЈА НА РАМКА
ЦРНА

БРЗИНА
QUAD CORE 1.2GHZ

МЕМОРИЈА
MEMORY 8GB, RAM 1GB

ЈАЗИК
МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ

ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY

PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА

ОСТАНАТО
ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ

DVB-C

DVB-T2/S2

ЗВУЧНИЦИ
2X10W

НОГАРКИ
МЕТАЛНИ

ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД):
730MM X 470MM X 225 MM

ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШXВXД)
730MM × 442MM × 86 MM

7,500 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “LED ТЕЛЕВИЗОР 32DN4M3T2S2A – 11HD ANDROID (11)”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close