LED ТЕЛЕВИЗОР 55DK5JM2T2S2A-11UHD 4K ANDROID(11)


ДИЈАГОНАЛА
55″ (140CM)

ЕКРАН
LED

РЕЗОЛУЦИЈА
3840×2160 (ULTRA HD) 4K

ТЈУНЕР
DVB-T2/S2

ОСВЕТЛУВАЊЕ
280CD/M2 +/-10%

ВРЕМЕ НА ОДГОВОР
9,5 MS

SMART

WIRELESS
ВГРАДЕН

ПОВРЗУВАЊЕ
SCART, HDMIX3, VGA, USB X2, CI+, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО AUDIO, WI-FI

МОНТАЖА НА ЅИД
VESA (200ММX100ММ)

АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ
ANDROID 11

БОЈА НА РАМКА
СРЕБРЕНА

БРЗИНА
QUAD CORE 1.2GHZ

МЕМОРИЈА
MEMORY 8GB, RAM 1,5GB

ЈАЗИК
МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ

ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY

PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА

ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ

ОСТАНАТО
ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ

DVB-C

DVB-T2/S2

ЗВУЧНИЦИ
2X10W

НОГАРКИ
МЕТАЛНИ

ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД):
1245MM X 812MM X 254MM

ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШXВXД)
1245MM X 766MM X 83MM

НЕТО ТЕЖИНА
12 KG

17,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “LED ТЕЛЕВИЗОР 55DK5JM2T2S2A-11UHD 4K ANDROID(11)”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close