Samsung WW80TA026AE1LE


Samsung WW80TA026AE1LE машина за алишта Енергетска класа:B Капацитет: 8 kg Број на вртежи: 1200 Мотор: Инвертер Димензии: 85 x 60 x 55 cm

24,999 ден

Тип на производ: Машини за перење алишта
Боја: Бела
Бренд: Samsung
Вид на мотор: Стандардни
Капацитет на перење: 8 kg
Број на вртежи: 1200 okr/min

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Samsung WW80TA026AE1LE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close