, ,

VIVAX HPS-41CH120AERI/O3 R32 12kW


Енергетска класа
На надворешна единица А+++
Капацитет
На ладење 12kW
На греење 12kW
Моќност
Просечна моќност 12 kW
Ниво на бучава
Надворешна единица 70dB
Маса
Надворешна единица 115kg
Димензии
На надворешна единица 900 X 1327 X 400mm
Останати спецификации
Препорачана површина до 120-150m2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

289,000 ден

VIVAX

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HPS-41CH120AERI/O3 R32 12kW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close