, ,

VIVAX HPS-53CH155AERI/O3 R32 16kW


Енергетска класа
На надворешна единица А+++
Капацитет
На ладење 14.5kW
На греење 15.5kW
Моќност
Просечна моќност 16KW
Ниво на бучава
Надворешна единица 72dB
Маса
Надворешна единица 115kg
Димензии
На надворешна единица 900 X 1327 X 400mm
Останати спецификации
Препорачана површина до 200-250m2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

310,000 ден

VIVAX

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HPS-53CH155AERI/O3 R32 16kW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close