FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА A – 5101N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
84,50/59,70/51 CM

ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM)
1000

КАПАЦИТЕТ
5 KG

ИНОКСЕН БАРАБАН
42 Л.

ПРОГРАМИ
15

ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
D

ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА

СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС

ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА
147 KWH/ANNUM

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.)
9240 L/ANNUM

БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ
58 DB

БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ
76 DB

БРЗА ПРОГРАМА
15 МИНУТИ НА 30 °C

СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ

ОДЛОЖЕН СТАРТ

КОПЧЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНО ПЛАКНЕЊЕ

13,357 ден

МАШИНА ЗА АЛИШТА
КАПАЦИТЕТ 5КГ
1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D
15 ПРОГРАМИ
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/50

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА A – 5101N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close