FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА W – 7122N


ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д
84,5/59,5/54,0 CM

МАКСИМУМ ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM)
1200

КАПАЦИТЕТ
7 KG

ИНОКСЕН БАРАБАН
45 Л.

ПРОГРАМИ
15

ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР

КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
D

ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА

СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС

СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА

ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

ОТСТРАНУВАЊЕ ГОРЕН КАПАК

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА
172 KWH/ANNUM

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.)
10337 L/ANNUM

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ
58 DB

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ
78 DB

БРЗА ПРОГРАМА
15 МИНУТИ НА 30 °C

КОПЧЕ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ

СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ

БЕЗБЕДНА ПРОГРАМА ЗА АЛЕРГИЈА

КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ

КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ

КОПЧЕ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА

18,200 ден

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА
КАПАЦИТЕТ 7кг
ЦЕНТРИФУГА 1200 врт/мин
15 ПРОГРАМИ
СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/54

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FAVORIT – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА W – 7122N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close