-8%

Bosch HBF113BS1


Опис:

HBF113BS1 e А класа, seria 2 вградна рерна со 3D со 5 начини на загревање

Вид на работа на рерната / греење:

Горно/долно загревање-стандардно печење
3D циркулација на топол воздух
Благ топол воздух
Скара со ротирачки воздух-прикладно за големи парчинња месо (grill)
Скара со голема површина-прикладно за голема количина на храна
Вентилатор за ладење по потреба

Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C

Волумен на рерната: 66 литар

Потрошувачка на енергија во режим на вентилатор: 0,79 kWh

Моќност оптоварување: 3,3 kW

Чистење:
Целосно стаклена внатрешна страна на вратата
Систем на отворање:
Држач за галантеријата, 1 x универзална тава и 1 х решетка
Телескопски шини не одат со рерната, тие можат да се докупат
Удобност:
Електронски програмски часовник: вклучување-исклучување,аларм и време
Внатрешноста на рерната е осветлена (халогено)
Брзо загревање
Дизајн:
Црвено осветлување на панелот за управување
Внатрешност на рерната: Сив емајл
Рачка со професионален изглед
Безбедност:
Заштита на вклучување на рерната од деца

Целосна гаранција на производот од 24мес.

21,900 ден 23,900 ден

Вградна техника, Вградни рерни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch HBF113BS1”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close