Gorenje BOS6737E06B


Електрична рерна · BOS6737E06B
Енергетска класа: A, IconLed, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm

17,490 ден

Вградна техника, Вградни рерни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje BOS6737E06B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close