,

Gorenje BOS6737E20FBG


Gorenje BOS6737E20FBG
IconLED Вградна Фурна со вентилатор
Црна целосно со стакло
Push Pull копчиња на вовлекување
Капацитет 77л
13 програми
AirFry печење на топол воздух без потреба од масло
ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа
Брзо загревање Fast preheat
Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
Gentle Bake за супер сочна и мека храна
DC+ систем Ефикасно распределување на топлината
BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето
HomeMade Plus облик на рерната
Потпекување (Gratin)
Совршен грил (PerfectGrill)
Пица функција
Меко отворање и меко затворање на вратата
Телескопски водилки на две нивоа
AquaClean Едноставно секојдневно чистење
Динамичко ладење на рерната (DC+ DynamicCooking)
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
Отстранливо стакло на вратата
Вклучени 3 тави и решетка
Потрошувачка на електрична енергија: 0.821 kWh (вентилаторска)
А енергетска класа
Димензии (ШxВxД): 59.5 × 59.5 × 56.4 цм

19,999 ден

Gorenje BOS6737E20FBG
IconLED Вградна Фурна со вентилатор
Црна целосно со стакло
Push Pull копчиња на вовлекување
Капацитет 77л
13 програми
AirFry печење на топол воздух без потреба од масло
ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа
Брзо загревање Fast preheat
Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
Gentle Bake за супер сочна и мека храна
DC+ систем Ефикасно распределување на топлината
BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето
HomeMade Plus облик на рерната
Потпекување (Gratin)
Совршен грил (PerfectGrill)
Пица функција
Меко отворање и меко затворање на вратата
Телескопски водилки на две нивоа
AquaClean Едноставно секојдневно чистење
Динамичко ладење на рерната (DC+ DynamicCooking)
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
Отстранливо стакло на вратата
Вклучени 3 тави и решетка
Потрошувачка на електрична енергија: 0.821 kWh (вентилаторска)
А енергетска класа
Димензии (ШxВxД): 59.5 × 59.5 × 56.4 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje BOS6737E20FBG”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close