,

Gorenje GV642E60


Gorenje GV642E60
Машина за миење садови целосно вградна
60цм
MADE IN SLOVENIA
ЛЕД Дисплеј и контроли на допир
Капацитет 13 комплети
6 програми
5 Температури (40
55
60
65
70 степени)
Тајмер
Брза програма 1 час
Програма за самочистење
EXTRA HYGIENE антибактериски програм со вода до 70 степени
Специјална програма за чаши
Директна конекција со топла вода до 70 степени
Горна корпа со флексибилно поставување на две нивоа
Две корпи
Флексибилна кошница за прибор која може да се подели на два дела
Самочистечки филтер
АКВАСТОП заштита од протекување
Потрошувачка на вода по циклус 9.6л
Бучност 47dB
Потрошувачка на ел. енергија 0.92kWh
Нова Е енергетска класа
Димензии ШxВxД 59.8×81.5×55 цм

22,990 ден

Gorenje GV642E60
Машина за миење садови целосно вградна
60цм
MADE IN SLOVENIA
ЛЕД Дисплеј и контроли на допир
Капацитет 13 комплети
6 програми
5 Температури (40
55
60
65
70 степени)
Тајмер
Брза програма 1 час
Програма за самочистење
EXTRA HYGIENE антибактериски програм со вода до 70 степени
Специјална програма за чаши
Директна конекција со топла вода до 70 степени
Горна корпа со флексибилно поставување на две нивоа
Две корпи
Флексибилна кошница за прибор која може да се подели на два дела
Самочистечки филтер
АКВАСТОП заштита од протекување
Потрошувачка на вода по циклус 9.6л
Бучност 47dB
Потрошувачка на ел. енергија 0.92kWh
Нова Е енергетска класа
Димензии ШxВxД 59.8×81.5×55 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GV642E60”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close