-7%
,

Bosch KFN96VPEA


Опис:
KFN96VPEA e seria 4, A+ ен. класа, француски фрижидер
NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
Inteligent Inverter Technology: интелегентна сензорска технологија која постојано ги следи температурните промени за прилагодување на работата на компресорот
LED внатрешно осветлување
Електронско регулирање на температурата, точно дигитално прикажување
Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
Врата: од нерѓосувачки челик, AntiFingerprint, страници: сива боја

Ладилник дел:
SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот
3 безбедносни полици од калено стакло
MultiAirflow sistem
Систем за свежина:

2x VitaFresh фиоки со прилагодлива влажност – овошјето и зеленчукот остануваат свежи подолго
Замрзнувачки дел:

BigBox: голема фиока во замрзнувачот
NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
6 фиоки за замрзнување
Календар за замрзнати производи
Технички информации:
Вкупен корисен волумен: 605 л.
Употреблив волумен ладење дел: 405 л.
Употреблив волумен **** замрзнувач: 200 л.
Капацитет на замрзнување: 15 kg / 24 часот
Издржливост при прекин на електрична енергија: 4 часa
Климатска класа: SN-T
Емисија на бучава: 38 dB (A) re 1 pW
Годишна потрошувачка на енергија: 333kWh

Димензии (В х Ш х Д): 183 x 91 x 73 см

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. E

129,900 ден 139,900 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch KFN96VPEA”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close