Favorit ВГРАДЕН ШПОРЕТ 4 – J INOX-B


НЕЗАВИСНА РЕРНА

ДИМЕНЗИИ
В/Ш/Д 59/59,5/55 CM

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
A

ВОЛУМЕН НА РЕРНА
65 L

8 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНА СКЛОПКА НА РЕРНА

КОНТРОЛНО КОПЧЕ ЗА РЕРНАТА

КОПЧЕ ЗА ТЕРМОСТАТ НА РЕРНАТА

СТАКЛЕНА УПРАВУВАЧКА ТАБЛА

СВЕТЛО ВО РЕРНАТА

ЕДНА РЕШЕТКА И ДЛАБОКА ТАВА ВО РЕРНАТА

ТУРБО ВЕНТИЛАТОР

ГРЕЈАЧИ
ГОРЕ-1200; ДОЛЕ-1100 W

ГРИЛ ГРЕЈАЧ
1000 W

БОЈА
INOX СО ЦРНО СТАКЛО

НЕЗАВИСНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА

4 ЗОНИ НА ГРЕЕЊЕ

ГОЛЕМИНА НА ЗОНИТЕ
(2X145MM ОД 1200 W ) (2×180 MM ОД 1800 W)

19,890 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit ВГРАДЕН ШПОРЕТ 4 – J INOX-B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close