Gorenje BSA6737E15X


Рерна на пареа (Steam assist)
Електрична рерна · BSA6737E15X
Енергетска класа: A, IconLed, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm

19,990 ден

Вградна техника, Вградни рерни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje BSA6737E15X”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close