Gorenje ECS6350XC


ExtraSteam
Електричен шпорет · ECS6350XC
Енергетска класа: A, IconLED, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

27,990 ден

Шпорети

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje ECS6350XC”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close