,

ST ESH50WHK


ST ESH50WHK
Superior Technology
Електричен шпорет со капак 50×60цм
бела боја
Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology
Капацитет на рерна 58л
4 електрични рингли
светло во рерната
термостат
1 тава + 1 решетка
А енергетска класа

9,499 ден

ST ESH50WHK
Superior Technology
Електричен шпорет со капак 50×60цм
бела боја
Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology
Капацитет на рерна 58л
4 електрични рингли
светло во рерната
термостат
1 тава + 1 решетка
А енергетска класа

Категории ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST ESH50WHK”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close