,

Gorenje GEC5A41WG


Gorenje GEC5A41WG
Електричен Стаклокерамички шпорет
Бела боја
4 грејни зони
Мултисистемска Рерна 62 Литри
4 функции
Механичко управување
Пица функција
Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
Fast Preheat постигнува температура до 200 степени за 5 минути
Home made plus облик на рерната за готвење
Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен
AquaClean самочистење со помош на вода
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
Осветлена рерна
Вклучена длабока тава и решетка
Сигнализација на преостаната топлина
А енергетска класа
Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 594мм (50cm)

15,990 ден

Gorenje GEC5A41WG
Електричен Стаклокерамички шпорет
Бела боја
4 грејни зони
Мултисистемска Рерна 62 Литри
4 функции
Механичко управување
Пица функција
Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
Fast Preheat постигнува температура до 200 степени за 5 минути
Home made plus облик на рерната за готвење
Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен
AquaClean самочистење со помош на вода
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
Осветлена рерна
Вклучена длабока тава и решетка
Сигнализација на преостаната топлина
А енергетска класа
Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 594мм (50cm)

Категории ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GEC5A41WG”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close