Gorenje ECT322BSC


Стаклокерамичка плоча · ECT322BSC
Начин на поставување: Вграден, Ширина: 300 mm, Висина: 51 mm

11,990 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje ECT322BSC”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close