,

Gorenje GV620E10


Машини за садови · GV620E10
Енергетска класа: A++, Број на корпи: 3, Начин на поставување: Целосно вграден, Ширина: 598 mm, Висина: 815 mm

24,990 ден

Gorenje GV620E10
Машина за миење садови целосно вградна
60цм
Капацитет: 14 комплети
5 програми
3 Температури (35
45
60 степени)
3 корпи
Самочистечки филтер
Целосна внатрешност од Инокс
Сервисна дијагностика
АКВАСТОП заштита од протекување
Потрочшувачка на вода по циклус 11л
Бучност 47dB
Потрошувачка на ел. енергија 0.93 kWh
A++ енергетска класа
Димензии ШxВxД 59.8×81.5×55 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GV620E10”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close