Gorenje GS62040W


Енергетска класа: A++, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 845 mm

20,990 ден

Gorenje GS62040W
Самостоечка машина за миење садови
60цм
Бела
13 комплети
5 програми
2 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Функција 3во1
Одложен старт до 9 часа
Звучен сигнал за крај на програмот
Заштита од прелевање со целосен Aquastop
А++ енергетска класа
Бучност 47dB
Димензии 85x60x60 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GS62040W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close