-6%

Bosch SPS2IKW04E


Опис :

SPS2IKW04E e seria 2, A+ ен.класа потполно вградна м. за садови –Home Connect

Капацитет : 9 комплета

Бучавост : 48 dB(A) re 1 pW

Нов брз програм кои пере за 1 час на 65 °C

DuoPower: две прскалки на горната корпа за оптимална дистрибуција на водата

EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција

Програми/Функции:

Бр.програми 5 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Favourite, 1h 65 °C

Број на температури : 4

Број на посебни функции : 3

varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење

Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)

ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење

Технологија/Сензорика:

ActiveWater- максимална економичност при користење на водата

DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
Регенеративна електроника
Трослоен самочистечки филтер

Управување/Дисплеј:

Можност за одложен старт : 3-6-9 часа

LED дисплеј за повторно полнење на сол

LED дисплеј за повторно полнење на сjaj

Потрошувачка на енергија на 100 перења во еко програмата: 78 kWh

Систем на корпи во машината:

vario корпи со сребрена боја

Прибор за додатоци во горната корпа (2x)

Кошница за приборот за јадење во долната корпа

Сигурност и заштита:

AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава

Внатрешноста од нерѓосувачки челик /polinox

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Димензии (В х Ш х Д): 84,5 x 45 x 60

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. F

33,900 ден 35,900 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch SPS2IKW04E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close