-15%

Bosch SMS25GW02E


Опис :

SMS25GW02E e seria 2, A+ ен.класа м. за садови 60см.- AquaStop

Капацитет : 12 комплета

Бучавост : 48 dB(A) re 1 pW

SilenceProgram: тивка работа на машината од 46 dB

varioSpeed – дo 50% побрзо перење

EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција

Програми/Функции:

Бр.програми 5 : Интензивно 70 °C, Нормален 65 °C, Eco 50 °C, Ауто 45 – 65 °C

Број на температури : 4

Број на посебни функции : 2

varioSpeed – дo 50% побрзо перење

ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење

Технологија/Сензорика:

ActiveWater- максимална економичност при користење на водата

DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
Регенеративна електроника
Трослоен самочистечки филтер

Управување/Дисплеј:

Можност за одложен старт

LED дисплеј за повторно полнење на сол

LED дисплеј за повторно полнење на сjaj

Потрошувачка на енергија на 100 перења во еко програмата: 102 kWh

Систем на корпи во машината:

Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина

Преклопни делови во долната корпа (2x)

Во горна корпа (2x)

Сигурност и заштита:

AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава

Внатрешноста од нерѓосувачки челик /polinox

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Напомена:

Енергетска класа од 2022г. F

27,900 ден 32,900 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bosch SMS25GW02E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close